Villergan to stolarka okienna i drzwiowa będąca połączeniem wyselekcjonowanych materiałów, nowoczesnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia produkcyjnego. Cechy te przekładają się na walory eksploatacyjne stolarki Villergran dając jej nabywcy gwarancję posiadania produktu o najwyższej jakości i parametrach technicznych.


Dzięki różnorodności zastosowanych rozwiązań w zakresie kolorystyki, kształtów i rozmiarów stolarka Villergran odwołuje się do indywidualnych upodobań Klientów, stwarzając możliwość dowolnej aranżacji elewacji i wnętrz budynków.
Dystrybucja stolarki Villergran realizowana jest przez sieć firmowych oraz autoryzowanych punktów sprzedaży gwarantujących kompetentne doradztwo, profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Nasze doświadczenie jest dla Państwa gwarancją. Decydując się na zakup stolarki Villergran wybieracie nowoczesny produkt zapewniający utrzymanie jakości i trwałości przez wiele lat.


„Udział w projekcie „Dotacja na kapitał obrotowy dla Fabryki Okien SZEWPOL plus Sp. z o.o., w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”
  • Data aktualizacji: 2023-03-02 13:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 263 071