Aktualne oferty

Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym ze wskazaniem stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail:
praca@villergran.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamu sobie kontakt, jedynie z wybranymi osobami.

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie złóż ogólną aplikację i wyślij na adres:

Przedstawiciel Techniczno-handlowy

Obszar działania: podkarpackie

Opis stanowiska pracy:
 Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzedaż stolarki klientom indywidualnym na danym obszarze.
Wymagania:

  • doświadczenie w handlu,
  • znajomość rynku – mile widziana,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • branżowe szkolenie,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy

Preferujemy osoby kreatywne, komunikatywne i innowacyjne
w podejściu do rozwoju Naszej firmy.

„Udział w projekcie „Dotacja na kapitał obrotowy dla Fabryki Okien SZEWPOL plus Sp. z o.o., w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy
Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”
  • Data aktualizacji: 2023-03-02 13:01
  • Licznik odwiedzin: 1 251 070